Vogels Wall mount | SWM 3021 Universal Speaker Wall Mount | Tilt, rotate | Maximum weight (capacity) 5 kg | Black
- TootjadVogels
- Mudel: 8130210
- Saadavus: 5
-
25€
Vogels Wall mount | SWM 3021 Universal Speaker Wall Mount | Tilt, rotate | Maximum weight (capacity) 5 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Tilt, rotate |
| Gross depth (mm) | 92.00 mm |
| Gross height (mm) | 101.00 mm |
| Gross weight | 1.87 kg |
| Gross width (mm) | 46.00 mm |
| Kaldenurk | +5 to -25 |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | N/A " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 5 kg |
| Net weight | 1.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | N/A mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | N/A mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 535 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Producer | Vogels |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Toote nimetus | SWM 3021 Universal Speaker Wall Mount |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | No |
| VESA-paigaldusliidesed | N/A mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |




