Mesko | Sandwich maker | MS 3032 | 750 W | Number of plates 1 | Number of pastry 2 | Black
- TootjadMesko
- Mudel: MS 3032
- Saadavus: 3
-
15€
Mesko | Sandwich maker | MS 3032 | 750 W | Number of plates 1 | Number of pastry 2 | Black
| All | |
| Eemaldatav plaat | No |
| Embeeded battery | No |
| Grillimine | No |
| Gross depth (mm) | 245 mm |
| Gross depth master carton | 310 mm |
| Gross height (mm) | 223 mm |
| Gross height master carton | 467 mm |
| Gross weight | 1.089 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross width master carton | 254 mm |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Keraamiline kattepind | No |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Lukuga käepide | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Non-stick coated plates |
| Net weight | 0.429 kg |
| Net weight master carton | 6.534 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 282 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 660.00 g |
| Pealispinna tüüp | Non-stick coated plates |
| Plaatide arv | 1 |
| Producer | Mesko |
| Producer product family | Sandwich maker |
| Producer product name | MS 3032 |
| Saia kuju | Triangle |
| Tare weight (kg) | 0.66 kg |
| Tare weight master carton | 0.625 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Triangle Sandwich Maker |
| Vahvlite valmistamine | No |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Võileibade arv | 2 |
| Võimsus | 750 W |
| Volume (m3) | 0.0054635 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: mesko sandwich maker ms 3032 750 w number of plates 1 number of pastry 2 black, ms 3032, mesko, voileivavalmistajad

