Philips Sandwich Maker | HD2331/90 3000 Series | 750 W | Number of plates 1 | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: HD2331/90
- Saadavus: 5
-
39€
Philips Sandwich Maker | HD2331/90 3000 Series | 750 W | Number of plates 1 | Black
| All | |
| Eemaldatav plaat | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 294 mm |
| Gross weight | 2.263 kg |
| Gross width (mm) | 263 mm |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Net weight | 1.738 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 117 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 514 g |
| Plaatide arv | 1 |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Sandwich Maker |
| Producer product name | HD2331/90 3000 Series |
| Saia kuju | Triangle |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.525 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Sandwich maker |
| Võimsus | 750 W |
| Volume (m3) | 0.0115983 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips sandwich maker hd233190 3000 series 750 w number of plates 1 black, hd233190, philips, voileivavalmistajad





