TEFAL Sandwich Maker | SW342D38 | 700 W | Number of plates 3 | Black/Stainless Steel
- TootjadTEFAL
- Mudel: SW342D38
- Saadavus: 1
-
93€
TEFAL Sandwich Maker | SW342D38 | 700 W | Number of plates 3 | Black/Stainless Steel
| All | |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 3.90 kg |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Korpuse materjal | Stainless steel/Plastic |
| Lukuga käepide | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 3.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 95 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 795.00 g |
| Plaatide arv | 3 |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Sandwich Maker |
| Producer product name | SW342D38 |
| Saia kuju | Triangle/Belgium/Grill |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Tüüp | Sandwich maker |
| Võimsus | 700 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






