VOOL LMC RF Antenna External Wi-Fi Dual-Band, 1 m | VO-04.20.01.06
- TootjadVOOL
- Mudel: VO-04.20.01.06
- Saadavus: 5
-
43€
VOOL LMC RF Antenna External Wi-Fi Dual-Band, 1 m | VO-04.20.01.06
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 77 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Net weight | 0.036 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2439 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20 g |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Producer | VOOL |
| Producer product family | LMC RF Antenna External Wi-Fi Dual-Band, 1 m |
| Producer product name | VO-04.20.01.06 |
| Tare weight (kg) | 0.024 kg |
| Volume (m3) | 0.0003542 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |

