SALE OUT. Western Digital Purple Surveillance, 4 TB, 3.5", HDD | Western Digital Hard Drive | Digital Purple Surveillance | 4000
- TootjadWestern Digital
- Mudel: WD43PURZSO
- Saadavus: 1
-
187€
SALE OUT. Western Digital Purple Surveillance, 4 TB, 3.5", HDD | Western Digital Hard Drive | Digital Purple Surveillance | 4000 GB | REFURBISHED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 102.00 mm |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross height (mm) | 27.00 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Gross width (mm) | 146.00 mm |
| Gross width master carton | 270 mm |
| Kõvaketta liides | SATA |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Maht | 4000 GB |
| Net weight | 0.41 kg |
| Net weight master carton | 11.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1802.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Western Digital |
| Producer product family | Hard Drive |
| Producer product name | Digital Purple Surveillance |
| Saleout | REFURBISHED |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Tare weight master carton | 0.278 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | No |

