Whirlpool Washing Machine | TDLR 55140S | Energy efficiency class C | Top loading | Washing capacity 5.5 kg | 1100 RPM | Depth 6
- TootjadWhirlpool
- Mudel: TDLR 55140S
- Saadavus: 5
-
360€
Whirlpool Washing Machine | TDLR 55140S | Energy efficiency class C | Top loading | Washing capacity 5.5 kg | 1100 RPM | Depth 60 cm | Width 40 cm | Digital | White
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraani tüüp | Digital |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 54 kWh |
| Energiatõhususe klass | C |
| Gross depth (mm) | 700 mm |
| Gross height (mm) | 940 mm |
| Gross weight | 56.00 kg |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 90 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 40 cm |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1100 RPM |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 76 dB |
| Net weight | 53.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2400.00 g |
| Pesumaht | 5.5 kg |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Washing Machine |
| Producer product name | TDLR 55140S |
| Seadme tüüp | Top loading |
| Sisendpinge | 220-230 V |
| Sügavus | 60 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 42 L |
| Tsentrifuugimise klass | C |
| Tüüp | Free standing |
| Volume (m3) | 0.2961 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









