Whirlpool
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 610.00 mm |
| Gross height (mm) | 850.00 mm |
| Gross weight | 37.50 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Net weight | 35.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Volume (m3) | 0.34 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

