Xiaomi 33W Power Bank (Integrated Cable) | 10000 mAh | USB-C | Tan
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR9333GL
- Saadavus: 5
-
31€
Xiaomi 33W Power Bank (Integrated Cable) | 10000 mAh | USB-C | Tan
| All | |
| Aku mahutavus | 10000 mAh |
| Akutehnoloogia | Lithium-ion |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 36.00 mm |
| Gross weight | 0.305 kg |
| Gross width (mm) | 71.00 mm |
| Net weight | 0.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3690 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | 33W Power Bank (Integrated Cable) |
| Tare weight (kg) | 0.095 kg |
| Toote värv | Tan |
| Väljund | USB-C |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






