Xiaomi 33W Power Bank (Integrated Cable) | 20000 mAh | USB-C/USB-C cable/USB-A | Tan
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR8851GL
- Saadavus: 5
-
35€
Xiaomi 33W Power Bank (Integrated Cable) | 20000 mAh | USB-C/USB-C cable/USB-A | Tan
| All | |
| Aku mahutavus | 20000 mAh |
| Akutehnoloogia | Lithium-ion |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 0.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3205 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | 33W Power Bank (Integrated Cable) |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Tan |
| USB sisendi liidese tüüp | USB-C/USB-C cable |
| Väljund | USB-C/USB-C cable/USB-A |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi 33w power bank integrated cable 20000 mah usb-cusb-c cableusb-a tan, bhr8851gl, xiaomi, akupangad

