Xiaomi 4K Monitor A27Ui EU | Xiaomi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 867.00 mm |
| Gross height (mm) | 452.00 mm |
| Gross weight | 7.80 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 5.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Tare weight (kg) | 2.30 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi 4k monitor a27ui eu xiaomi, ela6221eu, xiaomi, monitorid

