Xiaomi | Camera | CW300 EU | Dome | 4 MP | F1.6 | IP66 | H.265 | Micro SD, Max. 256GB
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR8097EU
- Saadavus: 5
-
69€
Xiaomi | Camera | CW300 EU | Dome | 4 MP | F1.6 | IP66 | H.265 | Micro SD, Max. 256GB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.819 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP66 |
| Keretüüp | Dome |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 256GB |
| Megapiksel | 4 MP |
| Net weight | 0.719 kg |
| Objektiivi tüüp | F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1500 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Camera |
| Producer product name | CW300 EU |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tehnilised omadused | Compatible with Android 8.0 or iOS 12.0 or later |
| Videopakkimise formaadid | H.265 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

