Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner 2 Pro EU
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 239.00 mm |
| Gross height (mm) | 144.00 mm |
| Gross weight | 1.93 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Net weight | 1.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 218 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi dust mite vacuum cleaner 2 pro eu, bhr08lxeu, xiaomi, tolmuimejad

