Xiaomi | Earbuds | Redmi Buds 8 Pro | Bluetooth | Open-Ear | Obsidian Black | Wireless
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR08GOGL
- Saadavus: 5
-
91€
Xiaomi | Earbuds | Redmi Buds 8 Pro | Bluetooth | Open-Ear | Obsidian Black | Wireless
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Kandmisviis | Open-Ear |
| Mürasummutus | No |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2469 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Earbuds |
| Producer product name | Redmi Buds 8 Pro |
| Sagedusvahemik | 20-40k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Obsidian Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |






