Xiaomi Espresso Machine | Pump pressure 20 bar | Built-in milk frother | Semi-automatic | 1350 W | Silver/Black
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR9798EU
- Saadavus: 15
-
125€
Xiaomi Espresso Machine | Pump pressure 20 bar | Built-in milk frother | Semi-automatic | 1350 W | Silver/Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 138.00 mm |
| Gross height (mm) | 284.00 mm |
| Gross weight | 3.50 kg |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Semi-automatic |
| Kohviubade mahutavus | N/A g |
| Mahutavus tassides | N/A tassi |
| Muud funktsioonid | Adjustable dispenser/stand height Adjusting the temperature of your coffee drink |
| Net weight | 3.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 50 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Espresso Machine |
| Pumba rõhk | 20 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote värv | Silver/Black |
| Veemahuti suurus | N/A L |
| Võimsus | 1350 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi espresso machine pump pressure 20 bar built-in milk frother semi-automatic 1350 w silverblack, bhr9798eu, xiaomi, kohvimasinad ja kohvi











