Xiaomi Gaming Monitor G24i 2026 OM4FE-EU | Xiaomi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 681.00 mm |
| Gross height (mm) | 101.00 mm |
| Gross weight | 3.86 kg |
| Gross width (mm) | 396.00 mm |
| Net weight | 2.96 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 96 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi gaming monitor g24i 2026 om4fe-eu xiaomi, ela6364eu, xiaomi, monitorid

