Xiaomi Gaming Monitor G27i 27" IPS LCD 1920x1080/16:9/250 nits/HDMI/Black/2Y Warranty Xiaomi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 612.30 mm |
| Gross height (mm) | 451.70 mm |
| Gross weight | 4.10 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Net weight | 3.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 490.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi gaming monitor g27i 27, ela5375eu, xiaomi, monitorid

