Xiaomi Handheld Garment Steamer EU | Handheld | 1300 W | 0.16 L | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR8269EU
- Saadavus: 5
-
35€
Xiaomi Handheld Garment Steamer EU | Handheld | 1300 W | 0.16 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 416 mm |
| Gross height (mm) | 326 mm |
| Gross weight | 1.1 kg |
| Gross width (mm) | 371 mm |
| Juhtme pikkus | 1.9 m |
| Net weight | 0.867 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 360 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 33 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Handheld Garment Steamer EU |
| Soojenemisaeg | 26 s |
| Tare weight (kg) | 0.233 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 0.16 L |
| Võimsus | 1300 W |
| Volume (m3) | 0.050313536 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






