Xiaomi Keyboard and Mouse Keyboard and Mouse Set, Wireless, EN, Black
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR6100GL
- Saadavus: 5
-
27€
Xiaomi Keyboard and Mouse Keyboard and Mouse Set, Wireless, EN, Black
| All | |
| Aku tüüp | Mouse (not included) 1xAAA |
| Akud kaasa arvatud | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 30.00 mm |
| Brutokaal | 0.76 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 130.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 440.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth master carton | 540 mm |
| Gross height master carton | 170 mm |
| Gross width master carton | 490 mm |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB |
| Klaviatuuri paigutus | EN |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Mouse - Optical |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Keyboard: Num, Caps lock, Scroll Lock, Low battery warning |
| Net weight master carton | 8.02 kg |
| Netokaal | 0.56 kg |
| Paber/Papp | 190.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Keyboard and Mouse |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| Tare weight master carton | 0.765 kg |
| TI kaal (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvus | Windows 10 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: xiaomi keyboard and mouse keyboard and mouse set, wireless, en, black, bhr6100gl, xiaomi, klaviatuurid

