Xiaomi Magnetic Power Bank GL | 6000 mAh | USB-C | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR9074GL
- Saadavus: 5
-
65€
Xiaomi Magnetic Power Bank GL | 6000 mAh | USB-C | White
| All | |
| Aku mahutavus | 6000 mAh |
| Akutehnoloogia | Li-Ion |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2857 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Magnetic Power Bank GL |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | White |
| Väljund | USB-C |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi magnetic power bank gl 6000 mah usb-c white, bhr9074gl, xiaomi, akupangad





