Xiaomi | Mi Air Purifier Formaldehyde Filter S1
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 205 mm |
| Gross depth master carton | 645 mm |
| Gross height (mm) | 305 mm |
| Gross height master carton | 645 mm |
| Gross weight | 1.4 kg |
| Gross width (mm) | 206 mm |
| Gross width master carton | 440 mm |
| Muud funktsioonid | Triple integrated purification, high efficient filtration. High-quality activated carbon, stronger formaldehyde purification ability. High-quality filter material, effective filtering PM2.5. |
| Net weight | 0.974 kg |
| Net weight master carton | 14.796 kg |
| Packing quantity | 12 pc(s) |
| Palette Qty | 108 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 124.35 g |
| Plastic (No PET) | 32.22 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Mi Air Purifier Formaldehyde Filter S1 |
| Tare weight (kg) | 0.426 kg |
| Tare weight master carton | 3.112 kg |
| Volume (m3) | 0.01288015 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi mi air purifier formaldehyde filter s1, scg4026gl, xiaomi, ohupuhastid

