Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic ZBW4355TY 3.5 mm, Silver, Built-in microphone
- TootjadXiaomi
- Mudel: ZBW4355TY
- Saadavus: 5
-
10€
Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic ZBW4355TY 3.5 mm, Silver, Built-in microphone
| All | |
| Brutokaal | 0.0245 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 71 mm |
| Gross height (mm) | 21 mm |
| Gross width (mm) | 71 mm |
| Muud funktsioonid | We used the same movable piston design found in all In-Ear Headphones for the sound chamber. Made from strengthened polycarbonate for lighter weight and enhanced comfort, without compromising the structure of the sound chamber. The Mi In-Ear Headphones ha |
| Netokaal | 0.0186 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 5.9 g |
| Producer product family | Mi In-Ear Headphones Basic |
| Producer product name | ZBW4355TY |
| Seadme ühilduvus | Wired |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.0059 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Silver |
| Volume (m3) | 0.000105861 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi mi in-ear headphones basic zbw4355ty 35 mm, silver, built-in microphone, zbw4355ty, xiaomi, korvaklapid ja mikrofonid

