Xiaomi QLED TV A Pro 2026 43"
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1076.00 mm |
| Gross height (mm) | 645.00 mm |
| Gross weight | 9.20 kg |
| Gross width (mm) | 114.00 mm |
| Net weight | 8.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi qled tv a pro 2026 43, ela5956eu, xiaomi, telerid

