Xiaomi | Redmi | Note 15 Pro | Glacier Blue | 6.83 " | AMOLED | 1220 x 2772 pixels | Mediatek | Internal RAM 8 GB | 256 GB | Dua
- TootjadXiaomi
- Mudel: 71431
- Saadavus: 10
-
430€
Xiaomi | Redmi | Note 15 Pro | Glacier Blue | 6.83 " | AMOLED | 1220 x 2772 pixels | Mediatek | Internal RAM 8 GB | 256 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 200+8+2 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15 | 6580 mAh
| All | |
| 4G | Yes |
| 5G | Yes |
| Aku mahutavus | 6580 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1220 x 2772 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 6.83 " |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 184.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 84.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 0.20 kg |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 15 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2795 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Põhikaamera resolutsioon | 200+8+2 MP |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Redmi |
| Producer product name | Note 15 Pro |
| Protsessori perekond | Mediatek |
| Sekundaarne kaamera | Yes |
| Sekundaarse kaamera resolutsioon | 20 MP |
| SIM-kaardi võimekus | Dual SIM |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Sisemine RAM | 8 GB |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Glacier Blue |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
















