Xiaomi | Smart Audio Glasses | Mijia Browline | Bluetooth | Open-Ear | Microphone | Black | Noise canceling | Wireless
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR08VXGL
- Saadavus: 5
-
223€
Xiaomi | Smart Audio Glasses | Mijia Browline | Bluetooth | Open-Ear | Microphone | Black | Noise canceling | Wireless
| All | |
| Aku eluiga | 13 h |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 193 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross weight | 0.3 kg |
| Gross width (mm) | 92 mm |
| Kandmisviis | Open-Ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | Yes |
| Net weight | 0.233 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4066 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Smart Audio Glasses |
| Producer product name | Mijia Browline |
| Resistance | IP54 |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| TI weight (kg) | 0.003 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-kaabel | USB-C |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.00106536 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |





