Xiaomi Sound Pocket | 5 W | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Pink
- TootjadXiaomi
- Mudel: QBH4380GL
- Saadavus: 5
-
23€
Xiaomi Sound Pocket | 5 W | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Pink
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 91.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3704 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Sound Pocket |
| Sagedusvahemik | 100-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Pink |
| Võimsus | 5 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |



