Xiaomi Soundbar Pro 2.1 ch | 300 W | Bluetooth | Wireless connection | Black
- TootjadXiaomi
- Mudel: QBH4336EU
- Saadavus: 10
-
211€
Xiaomi Soundbar Pro 2.1 ch | 300 W | Bluetooth | Wireless connection | Black
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 840.00 mm |
| Gross height (mm) | 249.00 mm |
| Gross weight | 8.44 kg |
| Gross width (mm) | 249.00 mm |
| Kaasaskantav | No |
| Muud funktsioonid | Dolby Audio , DTS Virtual:X 6 audio modes NFC for audio transmission at a tap Wireless subwoofer Multiple connection methods |
| Net weight | 7.34 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 33 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Soundbar Pro 2.1 ch |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Värv | Black |
| Võimsus | 300 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








