Xiaomi Super Slim Magnetic Power Bank 5000 | 5000 mAh | Blue
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR08POGL
- Saadavus: 5
-
40€
Xiaomi Super Slim Magnetic Power Bank 5000 | 5000 mAh | Blue
| All | |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Akutehnoloogia | Lithium-ion |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 102.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 0.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5814 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Super Slim Magnetic Power Bank 5000 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Blue |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi super slim magnetic power bank 5000 5000 mah blue, bhr08pogl, xiaomi, akupangad

