Xiaomi TV S Pro Mini LED 65 2026 4K UHD (3840 x 2160) | Xiaomi
- TootjadXiaomi
- Mudel: ELA6318EU
- Saadavus: 5
-
939€
Xiaomi TV S Pro Mini LED 65 2026 4K UHD (3840 x 2160) | Xiaomi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1630.00 mm |
| Gross height (mm) | 985.00 mm |
| Gross weight | 23.80 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 18.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Tare weight (kg) | 5.50 kg |
| Volume (m3) | 0.24 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi tv s pro mini led 65 2026 4k uhd 3840 x 2160 xiaomi, ela6318eu, xiaomi, telerid





